O projekcie

Człowiek, aby żyć, musi pragnąć, działać i mieć nad sobą kontrolę.
Jeśli nie zgadzasz się z tym zdaniem, to ani ta strona, ani metoda mojej pracy raczej nie będzie dla Ciebie.

Jestem psychoterapeutą, psychologiem i przedsiębiorcą. Strona, którą odwiedziłaś/-eś, koncentruje się na praktycznej i sprawdzonej psychologii dążenia i osiągnięć. Od kiedy pamiętam zastanawiałem się, jak to możliwe, że jedni ludzie chcą i osiągają a inni chcą i nie osiągają, mimo że ich potencjał jest identyczny. Dzięki ponad 6-letniej pracy z ludźmi i z dorobkiem praktycznej psychologii różnych nurtów dzisiaj wiem, co jest skuteczne i odróżniam metody sprawcze od modnych, łatwych i pseudo-rozwojowych. Nie zalecam Ci również niczego, czego sam nie jestem gotowy wdrożyć.

Praktykę psychologiczną prowadzę od lat. Wspieram ludzi w intensywnej i skutecznej edukacji, biznesie, zmianie nawyków i odzyskiwaniu kontroli nad swoim ciałem i życiem. Pracowałem m.in. z klientami Instytutu Lingwistyki Maćka Wieczorka, gdzie jako learning coach pomagałem im osiągać pożądane wyniki w intensywnych kursach językowych. Jednak moja wiedza i doświadczenie sięga znacznie głębiej. Pomagałem również ludziom po próbach samobójczych, w leczeniu zaburzeń lękowych, w problemach z regulacją emocji i w kryzysach relacyjnych. Uwierz, że te doświadczenia i wiedza na temat ludzkiej natury i jego psychologicznej struktury przynosi dzisiaj realne owoce w pracy z Twoimi osiągnięciami, ograniczeniami i sposobem w jaki podejmujesz decyzje, niezależnie od tego czego pragniesz, do czego dążysz i co Cię dzisiaj powstrzymuje.

Zostań na stronie, eksploruj, korzystaj. Pamiętaj jednocześnie, że prawdziwa zmiana to efekt wysiłku i działania. Jeśli zaczniesz robić to, z czym się zgadzasz i co Cię inspiruje, a nie tylko nieustannie się w tej inspiracji i zgodzie samoutwierdzać, to gwarantuję Ci, że jutro będziesz dalej niż jesteś dzisiaj.

Nie ma też absolutnie żadnego powodu, dla którego nie mógłbyś teraz ruszyć z miejsca, wziąć telefon i umówić się ze mną na konsultację lub napisać do mnie email. Przekręć kluczyk w stacyjce.